MedLitera - медицинская литература, медицинские книги, медкниги

 
на правах рекламы

Нековаль І.В. Фармакологія

Автор: Irina от 3-04-2020, 15:30

Нековаль І.В. Фармакологія


У підручнику містяться відомості про сучасні лікарські засоби та загальні правила рецептури відповідно до вимог Болонської конвенції щодо реформування системи освіти. При його підготовці дотримано принципів фундаменталізації, міждисциплінарного зв'язку та проблемності.
Відповідно до нової навчальної програми викладено найважливіші розділи фармакології. Наведено класифікацію та характеристику сучасних основних фармакологічних груп і препаратів, лаконічно і доступно висвітлено питання фармакокінетики і фармакодинаміки лікарських засобів.
У кожній темі наведено повну характеристику основного лікарського засобу певної групи та порівняльну характеристику інших.
Для полегшення запам'ятовування правильної назви препаратів, особливостей їхнього застосування, терапевтичних та вищих доз, а також належності до списків А і Б, у підручнику після кожного розділу представлено таблицю з даними відомостями.
Характерною особливістю підручника є інформація про особливості роботи медичного персоналу з окремими препаратами кожної фармакологічної групи.
Підручник містить запитання, тестові завдання та задачі для самопідготовки студентів. Професіональні задачі для студентів фармацевтичних факультетів виділено спеціальною позначкою (*).
Для студентів вищих медичних навчальних закладів І-ІІІ рівня акредитації за спеціальностями "Фармація", "Сестринська справа", "Акушерська справа".

 

Цена: 390 грн. | Наличие: Нет | Оформить заказ сейчас


Новость отредактировал: Manager - 3-04-2020, 15:30


Теги: Нековаль Казанюк лекарственные средства терапевтическая доза

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий